Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2405 no /home/telerehabilitation/public_html/includes/menu.inc).

RA ZINĀTNIEKI PREZENTĒ PĒTĪJUMUS AKADĒMISKO DISCIPLĪNU VIDUSJŪRAS KONFERENCĒ MALTĀ

Valsts pētījumu programmas projekta  "Inovatīvi risinājumi sociālajā telerehabilitācijā Latvijas skolās iekļaujošās izglītības kontekstā" vai INO(vatīvi risinājumi) SOC(iālajā) TE(le) REH(abilitācijā) I(iekļaujošās izglītības kontekstā) pētnieki turpina aktīvi strādāt , realizējot valsts pētījuma programmas uzdevumus, tādejādi sekmējot zinātnisko rezultativitāti, veicot starpdisciplinārus zinātniskus pētījumus par aktuāliem izglītības norišu problēmjautājumiem, pamatojoties uz pasaulē atzītām zināšanām un likumsakarībām, veicot teorētisku izpēti par Latvijas izglītības iestāžu izglītojamo ar līdzsvara koordinācijas traucējumiem un no tā izrietošo seku samazināšanos un sabiedrības veselības uzlabošanai iekļaujošas izglītības kontekstā, piesaistot Latvijas zinātnisko institūciju un tautsaimniecības nozaru sadarbības partnerus un ārvalstu ekspertus.

Projekta vadošais pētnieks Gilberto Marzano no 1. marta līdz 5. martam piedalījās Vidusjūras akadēmisko disciplīnu konferencē Maltā ko rīkoja International Journal of Arts and Sciences( IJAS ).
IJAS konference katru gadu notiek vairākās Eiropas pilsētās kā arī Ziemeļamerikā. Tās mērķis ir nodrošināt iespēju zinātniekiem, no dažādām nozarēm un valstīm, dalīties savos pētījumos  un publikācijās.
Konferences laikā dalībniekiem bija nodrošinātas iespējas saņemt neformālu, padziļinātu atgriezenisko saiti caur diskusijām, kas palīdzēja nodibināt sakarus ar speciālistiem citās valstīs. Tika apspriesti dažādi viedokļi un meklētas ilgtspējīgas starptautiskas pētniecības partnerības iespējas.

G. Marzano

Zinātnieki tika iepazīstināti ar izglītības „telpu” un ārvalstu studiju programmām, tika raksturotas Fulbraita programmas kā neatņemama sastāvdaļa no Amerikas Savienoto Valstu ārvalstu izglītības apmaiņas iespējām. Šīs iespējas ir izrādījušās vienas  no visefektīvākajām, iesaistoties dialoga paplašināšanā starp zinātni un starptautisko sabiedrību. 

VPP zinātnieku Gilberto Marzano un Veltas Ļubkinas kopreferāts SOCIO-TECHNICAL AND ORGANIZATIONAL CHALLENGES TO SOCIAL TELEREHABILITATION SERVICES ieņēma nozīmīgu vietu starp daudznozaru tēmām, kuru raksti tiks publicēti International Journal of Arts and Sciences izdevumos, t.sk. SCOPUS datu bāzē.
(attēlā zinātnieks G.Marzano)
logo_vppi.jpg