Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2405 no /home/telerehabilitation/public_html/includes/menu.inc).

STARPTAUTISKĀ ZINĀTNISKĀ KONFERENCE “SABIEDRĪBA. INTEGRĀCIJA. IZGLĪTĪBA”

2016.gada 27.-28.maijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks Starptautiskā zinātniskā konference “Sabiedrība. Integrācija. Izglītība”. Šogad konferencei pieņemti 207 raksti, kuros pārstāvēti 364 autori no 19 valstīm.

Konferences darbā aktīvu dalību ņems arī VPP INOSOCTEREHI pētnieki.

27.maijā konferences “Sabiedrība. Integrācija. Izglītība” plenārsēdē profesore Irēna Žogla ziņojumā “Problems of Balance in Teenagers' Physical, Mental and Social Development” konfences dalībniekus iepazīstinās ar VPP INOSOCTEREHI aktualitāti un pirmajiem rezultātiem, savukārt darba sekcijās tiks prezentēti vairāki projekta pētījumi: sekcijā “Skolu pedagoģija” paredzēts Ilzes Frances, Daces Namsones, Līgas Čakānes, Ulda Dzērves un Jāņa Vilciņa ziņojums “Mācām dabaszinātnēs un matemātikā lietot iepriekš apgūto”, Daces Namsones, Līgas Čakānes, Dinas Sarcevičas – Kalviškes ziņojums “Teacher Teams and Schools Become Leaders to Disseminate Innovative Practice” un Jeļenas Volkinsteines un Daces Namsones ziņojums “Acquisition of Student Scientific Inquiry Skills: Centralised Examination Results in Chemistry”, sekcijā “Speciālā pedagoģija” Egija Laganovska uzstāsies ar prezentāciju “Kustību koordinācijas grūtības bērniem ar mācīšanās traucējumiem”, bet sekcijā “Sports un veselība” Aivars Kaupužs, Viesturs Lāriņš un Lorita Rižakova iepazīstinās ar pētījuma “Vestibulāro vingrinājumu ietekme uz posturālā līdzsvara parametriem bērniem” rezultātiem.

28.maijā notiks VPP INOSOCTEREHI ekspertes Ilonas Brūveris (Austrālija) publiskā lekcija "From Segregation to Celebrating Diversity". Lekcijā uzmanība tiks pievērsta skolēnu segregācijas mazināšanai un iekļaušanas procesa veicināšanai. Lektore iepazīstinās ar Austrālijas pieredzi, analizējot faktorus, kas rada šķēršļus šim procesam, un kā tos mazināt. Paralēli lekcijai notiks arī darba seminārs „Digitālo platformu izmantošana līdzsvara sistēmas parametru noteikšanai”, kuru vadīs VPP INOSOCTEREHI pētnieki Aivars Kaupužs, Aleksandrs Gorbunovs un Žanis Timšāns. Semināra dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar INOSOCTEREHI projektā iesaistīto augstskolu (RTA, RTU, LU, LiepU) zinātnieku izstrādāto līdzsvara funkciju attīstošo sistēmu ar mobilo ierīču aplikācijas vadību.

28. maija lekcijā un darba seminārā aicināti piedalīties visi interesenti: pedagogi, vecāki, fizioterapeiti, studējošie u.c. Lekcijas un darba semināra dalībnieki saņems tālākizglītības apliecības (3 stundas).

Dalības maksa klausītājiem, kuri nav konferences dalībnieki – 5 EUR.

Reģistrācija līdz 24.05.2016., rakstot uz e-pastu volkova.irina@inbox.lv

PROGRAMMA